Tipy na netradičné darčeky

Darčekovým košom, bonboniérov či peniazmi v obálke určite oslávenca neohúrite. Vyberte niečo netradičné, niečo, na čo do konca života nezabudne!

Uvar si vlastné pivo

Najmä muži sú častí milovníci a degustátori tohto zlatého moku. Pre tých, ktorí si toto remeslo chcú vyskúšať na vlastnej koži, sme pripravili kurz varenia piva. Na počudovanie to nie je vôbec tažké a s odbornou inštruktážou nášho sládka to zvládnu aj úplní kuchynskí analfabeti. Naučte sa, ako uvariť chutné pivo aj v domácich podmienkach.

Striptíz

Hľadáte niečo netradičné pre svoju priateľku? Ponúkame vám pánsky striptíz pre dámy. Zažite naozaj originálnu rozlúčku so slobodou či inú dámsku párty s krásnym striptérom, ktorý poteší oko a rozbúcha srdce nejednej účastníčky oslavy. Potešte týmto vzrušujúcim vystúpením, ktoré zanechá šteklivé spomienky.

Rýpadlový nakladač

A máme tu niečo pre malých bagristov. Takmer každý malý chlapec v detstve túžil ovládať tento silný stavebný stroj. Práve teraz si môžete tento svoj detský sen splniť. Naučíte sa ovládať rýpadlový nakladač v teréne a zabavíte sa, ako nikdy predtým.

Vznášadlo

Je pre vás jazda autom príliš nudná? Motorový čln vás vôbec neláka? Máte strach z výšok, no napriek tomu vás lietanie láka? Chcete vyskúšať niečo naozaj netradičné? Máme pre vás jazdu na vznášadle, počas ktorej sa skutočne zabavíte. Po krátkej inštruktáži zvládnete tento stroj bezpečne ovládať a užijete si nezvyčajnú jazdu niekoľko centimetrov nad zemou.

0233 418 379

(Po-Pia: 9-12 a 13-17)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2019 Adrop.sk s.r.o. - Všetky práva vyhradené