Spôsoby platby

Všetky ceny uvedené v internetovom obchode Adrop.sk sú vrátane DPH a ceny sú konečné (nepripočítavame žiadne balné, poistné ani manipulačné a iné poplatky). Cena neobsahuje poštovné.

U objednávky vo výške 200 EUR a viac zákazník naviac neplatí žiadne poštovné v rámci SR!

Možnosti platby

Mohlo by Vás zaujímať: Spôsoby doručenia

Platba platobnou kartou

V našom e-shope môžete využiť komfortný spôsob platby za zážitky prostredníctvom platobnej karty. Tento spôsob platenia zaisťuje spoločnosť GoPay, ktorá má na starosť celý proces (overovanie, billing, clearing), takže citlivé údaje, ako napríklad číslo vôbec neprechádza cez náš systém. Ochranu garantuje 3D Secure riešenie. Na základe prijatej úhrady Vám odošleme zážitok. 

Platba dobierkou

Zážitok môžete samozrejme zaplatiť tiež až pri dodaní balíčka na dobierku okrem osobného odberu v ČR a doručenia v rámci ČR.

Platba bankovým prevodom

Zážitok zaplatíte pred zaslaním na základe vystavenej zálohovej faktúry, ktorá je Vám vystavená automaticky. Zážitok Vám bude odoslaný na základe prijatej úhrady. Spoločne s poukazom obdržíte faktúru (daňový doklad).

Rýchly on-line prevod cez internetové bankovníctvo                                                          

Rýchly on-line prevod môžete používať, ak ste klientom niektorej z týchto bánk:

- Unicredit Bank Slovakia

- Slovenská sporiteľňa

- Tatra banka

- VÚB banka

- Sberbank

- Poštová banka

- OTP banka

- ČSOB 

Tento spôsob platby je takmer identický ako bežný bankový prevod. Je však pohodlnejšie a rýchlejšie, pretože príkaz k úhrade už je predvyplnený vo vašom internetovom bankovníctve. Túto platbu vidíme v pracovnej dobe na svojom účte prakticky okamžite a môžeme vám tak rýchlejšie poslať poukaz na zážitok.

V hotovosti na pobočke

Zážitok môžete uhradiť na výdajných miestach po celej SR - Zoznam výdajných miest.

Šeky cheque déjeuner

Ak ste držiteľom šekov Cheque Déjeuner, tak zážitok môžete uhradiť aj týmto spôsobom. Pošlite požadovanú nominálnu hodnotu šekov na našu adresu Na Rybníčku 387/6, 46002 Liberec 3, ČR a na základe toho Vám obratom pošleme vybraný zážitok na uvedenú adresu.

Platba bankovým prevodom v CZK

Pri zvolenej variante platby prevodom v CZK Vám bude zaslaná faktúra naším pracovníkom na uvedený email v pracovnej dobe podľa aktuálneho kurzu ENB. Po pripísaní čiastky na náš účet Vám bude odoslaná zásielka na Vašu adresu podľa zvolenej dopravy. 

0222 205 419

(Po-Pia: 8-20)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o. - Všetky práva vyhradené