Tipy na leto

Slnko svieti, voda láka a vy rozmýšľate, čo so svojim voľným časom? Chcete zažiť niečo zaujímavé, či vyskúšať niečo nové? Prečítajte si, aké zaujímavé letné aktivity vám ponúkame.

Tandemový zoskok padákom

Zoskok padákom je už stálicou medzi zážitkovými darčekmi. Ide o jeden z najbezpečnejších typov lietania. Pri tandemovom zoskoku padákom sa môžete tešiť na dvojitý zážitok. Najprv vaše telo prevalcuje adrenalín, keďže po zoskoku z lietadla zažijete voľný pád v rýchlosti takmer 200 km/h. Následne si vychutnáte relax a oddych pri samotnom lete padákom. Môžete sa kochať krásami okolia z vtáčej perspektívy a tešiť sa z nádherného zážitku.

Jazda v nafukovacom kolese

Pre milovníkov adrenalínu na vode ponúkame akčný zážitok s water tubingom. Oblečiete si záchrannú vestu, sadnete si do nafukovacieho kolesa a necháte sa unášať po vodnej hladine. Jazda v nafukovacom člne je ideálna aktivita na horúce letné dni.

Výstup na Gerlachovský štít

Chcete sa v teplom lete trochu schladiť? Len tak sa váľať pri vode je podľa vás nuda? Potrebujete adrenalín a fyzickú námahu? Uniknite z horúčavy mesta, nudy pri bazéne a vystúpte na najvyšší vrchol slovenských hôr. Možno považujete výstup na Gerlachovský štít za netradičné spestrenie letných dní, ale rozhodne je o to zaujímavejšie.

Zábavné popoludnie na vode

Chcete si vyskúšať vodné lyže, wakeboarding, aj plavbu na nafukovacom kolese? Tento balíček v sebe kombinuje všetky spomenuté druhy zábavy. Počas zábavného popoludnia na vode si užijete vodné športy a zažijete kopec srandy so svojimi priateľmi.

0222 205 419

(Po-Pia: 8-20)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o. - Všetky práva vyhradené