Darčeky k narodeninám

Narodeniny a darčeky patria neodmysliteľne k sebe. No väčšiu radosť, ako darček dostať, je obdarovať iného, a urobiť tak radosť svojmu blízkemu. Aby však darček urobil naozaj radosť, musí byť darovaný z lásky a s citom pre to, čo má oslávenec rád.

Čo tak darovať pre zmenu niečo originálne a nevšedné? Pozrite si našu ponuku a určite niečo zaujímavé vyberiete.

Darčeky k 18. narodeninám

Sladkých 18 - pomyselná hranica medzi detstvom a dospelosťou. Vek, v ktorom už detské darčeky nepripadajú do úvahy a treba zabodovať niečím naozaj výnimočným. Darčeky k 18. narodeninám sú bláznivé, sú originálne, sú cool.

Darčeky k 20. narodeninám

V tomto veku sú fyzické sily na vrchole, preto výberom športových darčekov určite neurobíte krok vedľa. Čo tak vyskúšať zorbing, kiteboarding alebo katapult? Darčeky k 20. narodeninám by mali byť predovšetkým originálne, také na ktoré oslávenec nikdy nezabudne.

Darčeky k 30. narodeninám

V tridsiatke už človek niečo prežil, osamostatnil sa od rodičov, alebo už má svoju rodinu, ktorej venuje pozornosť. Nastupuje rozum a zodpovednosť. Využite možno poslednú šancu na adrenalínovú zábavu či plnenie detských snov. Vyberte si zo širokej ponuky darčekov k 30. narodeninám to pravé.

Darčeky k 40. narodeninám

Časy bezbrehej pubertálnej zábavy sú dávno preč, no napriek tomu (či vďaka tomu) si už dokážete vychutnať život so všetkým, čo k tomu patrí. Darčeky k 40. narodeninám sú za odmenu. Hýčkajte sa a odmeňujte za dosiahnuté životné ciele a splnené sny.

Darčeky k 50. narodeninám

Päťdesiatka je významné jubileum - polstoročnica, ako sa hovorí. Po materiálnej stránke má človek v tomto veku takmer všetko, na čo si spomenie, preto zážitkovými darčekmi k 50. narodeninám určite darujete krásnu spomienku, z ktorej bude oslávenec čerpať ešte dlhé roky.

Darčeky k 60. narodeninám

V tomto veku už väčšina ľudí inklinuje k pokojnejšiemu tráveniu času. Vhodné darčeky k 60. narodeninám budú skôr relaxačné a oddychové. Blíži sa dôchodok a viac voľného času, možno by nebolo na škodu objaviť nový koníček prostredníctvom absolvovaného kurzu.

0222 205 419

(Po-Pia: 8-20)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o. - Všetky práva vyhradené