Kurz lezenia

Pomôžte si filtrom:

Nastavte cenu:

Zobrazujem 1 - 1 z 1 produktov

Zľava až 45%
Kurz lezenia na skalách

90,00 € 50,00 €

Zobrazujem 1 - 1 z 1 produktov

Zľava až 45%
Kurz lezenia na skalách

90,00 € 50,00 €

Zobrazujem 1 - 1 z 1 produktov

Zľava až 45%
Kurz lezenia na skalách

90,00 € 50,00 €

Ľudia oddávna túžili zdolávať výšky a priblížiť sa k nebesám. Dosiahnuť na najvyšší bod v okolí a nerušene pozorovať krajinu. Poďte zažiť adrenalín pri výstupe, zmerať si svoje fyzické sily a následne si na vrchole užívať výhľad, ticho a pokoj.

Objavte čaro lezenia

Kurzy lezenia od Bavtesa.sk istotne potešia každého, kto má rád adrenalín aj ticho. Odvážte sa sami, s rodinou, priateľmi alebo rovno s celou partiou. Ak sa vám nechce cestovať do hôr, ale chcete si skúsiť lezenie, môžete si ho vyskúšať na umelej lezeckej stene. Alebo je pre vás umelá stena príliš jednoduchá? Chcete rovno vyliezť na skutočnú skalu či na ľadopád? Vyberte si z našej ponuky a objavte s nami čaro tohto výnimočného športu.

Na lezecký kurz sa môže prihlásiť každý bez rozdielu

Nezáleží na veku či zdatnosti, stačí, ak máte aspoň priemernú kondičku, silu, odvahu a
nadšenie. Nepotrebujete žiadne extra svaly a fyzickú obratnosť, všetko je to o technike. A tú sa môžete naučiť napríklad v kurzoch lezenia od portálu Bavtesa.sk. Po zvládnutí základného kurzu lezenia budete mať z lezenia skutočnú radosť a môžete si vychutnať vami zdolaný vrchol.

Ak už ste základy horolezectva na skaly zvládli, máme pre vás ďalšiu métu, ktorú môžete zdolať. Čo by ste povedali na lezenie v ľadopáde? V doprovode skúseného horského vodcu môžete zažiť aj tieto jedinečné chvíle v objatí snehu a ľadu.

Pod dohľadom inštruktora a v bezpečí

Naši inštruktori vás naučia, ako viazať uzly, zoznámia vás s lezeckým vybavením, naučia vás ho používať, ale hlavne vás naučia, ako správne liezť. Budete pod ich neustálym dohľadom a istením. Vy sa môžte sústrediť len na tú príjemnejšiu stránku lezenia, a tou je radosť z vertikálneho pohybu a zdolávania výšok.

0911 664 900

(po - pia 9-12 a 13-17)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2018 Adrop.sk s.r.o. - Všetky práva vyhradené