Jazda v rally

Pomôžte si filtrom:

Nastavte cenu:

Zobrazujem 1 - 1 z 1 produktov

Race Taxi

95,00 €

Race Taxi

Lokalita: Trnavský kraj

Zobraziť detail

Zobrazujem 1 - 1 z 1 produktov

Race Taxi

95,00 €

Race Taxi

Lokalita: Trnavský kraj

Zobraziť detail

Zobrazujem 1 - 1 z 1 produktov

Race Taxi

95,00 €

Race Taxi

Lokalita: Trnavský kraj

Zobraziť detail

Rallye asi nepatrí medzi zábavky, ktoré majú veľa ženských fanúšikov, no u mužov sa teší veľkej popularite. Koná sa nielen na bežných cestných komunikáciách, ale aj na poľných a lesných cestách. Ak máte chuť si trochu zasúťažiť a cítiť sa ako skutočný rallye pretekár, práve máte šancu.

Adrenalínová rallye jazda

Určite ste si neraz predstavovali, ako sedíte v závodnom aute a túrujete motor. 3, 2, 1 a v ten pravý čas vyletíte zo štartu a za sebou necháte len stopy po pneumatikách. Počas pretekov rallye je čas elektronicky meraný od štartu až po cieľ na desatiny sekundy presne. Zúčastnené automobily sú špeciálne upravené a prispôsobené na typ jazdy a povrch. Najznámejšími závodnými značkami sú pritom Ford, Hyundai, Subaru či Volkswagen.

Vyskúšajte si, či vám rev motora a kone pod kapotou zvýšia hladinu adrenalínu v krvi! Takéto dobrodružstvo už nemusíte zažívať len pri filmoch s rýchlymi autami, zažite si ho na vlastnej koži! Zažite si, aké to je, mať zimomriavky z rýchlosti a neobmedzenej jazdy rallye pretekov!

Zažite jazdu vášho života

Cítite sa ako pilot, alebo radšej preberiete úlohu navigátora? Na okruhu si môžete vybrať z viacerých mimoriadne výkonných áut ako Ferrari, Porsche a ďalšie. Stačí si zapnúť pás, nasadiť helmu a okruh je len váš! Po zrýchlení z 0 na 100 kilometrov za hodinu v priebehu pár sekúnd a v prvej zákrute pochopíte, že pôjde o jazdu vášho života.

Táto mužská zábavka je silne návyková, a aj preto vám ju odporúčame skúsiť. Od najadrenalínovejšieho zážitku v podobe rallye vás delí len pár klikov, tak naberte odvahu s Bavtesa.sk!

0233 418 379

(Po-Pia: 9-12 a 13-17)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2019 Adrop.sk s.r.o. - Všetky práva vyhradené