Letecké simulátory

Pomôžte si filtrom:

Nastavte cenu:

Zobrazujem 9 - 9 z 9 produktov

Strana

1, 2

Strana

1, 2

Zobrazujem 9 - 9 z 9 produktov

Strana

1, 2

Strana

1, 2

Zobrazujem 9 - 9 z 9 produktov

Strana

1, 2

Strana

1, 2

Kto z nás si aspoň raz nepoložil otázku, aké to je byť vysoko nad zemou a lietať bez obmedzení a bez strachu z dopadu? Ponúkame vám jedinečnú možnosť vyskúšať si letecké simulátory, vďaka ktorým nadobudnete pocit, že sa vznášate vysoko v oblakoch. Vyskúšajte si teda simulátor voľného pádu alebo letecký simulátor.

Letieť aj bez krídel

Máte v pláne skok padákom, no ešte ste nenabrali odvahu? Nepresvedčil vás ani fakt, že s vami počas celej doby môže byť inštruktor? Nemajte strach a najprv si vyskúšajte simulátor voľného pádu v kontrolovaných podmienkach. Veterný tunel je pripravený pre všetkých, ktorý túžia na chvíľu dostať krídla, no bezpečne sa vrátiť pevne nohami na zem. Po inštruktáži budete pripravený bez problémov vzlietnuť. Keďže simulátor je vnútri v budove a nejde o extrémne výšky, je absolútne bezpečný a zvládnu ho aj úplní začiatočníci.

Pilotom na skúšku

Chcete sa na chvíľu stať pilotom najpredávanejšieho dopravného lietadla v histórii letectva? S nami to nie je problém. Letecký simulátor dopravného lietadla BOEING 737 je to najúspešnejšie lietadlo všetkých dôb a my pre vás máme pripravený jeho vernú kópiu. Tento letecký simulátor je vernou kópiou originálu lietadla Boeing 737 a vy sa môžete cítiť, ako by ste prelietavali ponad skutočné veľkomestá. Určite vás tiež čakajú zimomriavky počas nebezpečných situácií, ktoré vás čakajú.

Ak vás odjakživa lákali výšky, tak je pre vás teraz tá správna chvíľa vyskúšať si lietanie na vlastnej koži. Nepremeškajte jedinečnú možnosť stať sa pilotom, alebo si zalietať voľne ako vták vďaka simulátorom letu s Bavtesa.sk!

0222 205 419

(Po-Pia: 9-12 a 13-17)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2022 Adrop s.r.o. - Všetky práva vyhradené